Nedělní shromáždění je otevřené všem

Pravidelná nedělní shromáždění jsou hlavní aktivitou církve. Pokud jste v církvi nikdy nebyli, nemusíte mít obavy na shromáždění přijít. Církev je otevřená všem a nedělní shromáždění, jak nazýváme pravidelnou nedělní bohoslužbu, je ideální místo, kde se s námi můžete seznámit.

Jak to probíhá?

Shromáždění mívá neformální atmosféru. Součástí je poselství z bible, blok CHVAL (tak říkáme křesťanským písním) a modlitby. Dáváme také prostor lidem, kteří se s námi chtějí krátce podělit o to, co s Bohem prožili. Všechno je samozřejmě dobrovolné.

Shromáždění je i o společně stráveném čase. Po skončení zůstáváme ještě chvilku na místě, abychom si popovídali. Budeme rádi, když se přidáte.

Přijďte i s dětmi

Děti jsou ve shromáždění vítány. Můžete dorazit i s těmi nejmenšími. Pro děti od 3 let máme připravený samostatný program (NEDĚLNÍ BESÍDKU).

Kdy a kde nás najdete

K pravidelným nedělním shromážděním se setkáváme v bývalém kulturním domě na Vysočanech ve Žďáře nad Sázavou. První neděli v měsíci bývá společné setkání s ostatními církvemi z okolí. Takzvané REGIONÁLNÍ SHROMÁŽDĚNÍ se koná v kulturním domě v Novém Městě na Moravě.

Nedělní shromáždění začínají vždy v 10:00 hod. a trvají asi dvě hodiny.

Adresa KD Vysočany Žďár nad Sázavou: Na Úvoze 766/15

Adresa KD Nové Město na Moravě: Tyršova 1001

Chci vědět více

Návštěva církve je pro mnoho lidí úplně novým zážitkem. Pokud vás zajímá cokoli o tom, jak shromáždění probíhá, kontaktujte nás.

Zdroj obrázku https://cz.pinterest.com/pin/438045501250651994/