Uzdravení

Milý bratře Uhlíku,

koncem března jsem byl se svojí ženou na uzdravujícím shromáždění v KS Žďár nad Sázavou, kde jste s týmem sloužili. Během modliteb za mě jsem pocítil úlevu od dlouhotrvající bolesti zad v kříži, kterou jsem měl způsobenou výhřezem ploténky před devíti lety. Během té doby jsem byl kvůli velkým bolestem několikrát v pracovní neschopnosti. Bolest jsem však pociťoval stále, i když jsem do práce chodil.

Děkuji Bohu za uzdravení i za Vaší službu. Nyní již dva měsíce bolest necítím. Ještě jsem prosil za uzdravení dlouhotrvajících zánětů a paradentózy zubů, na toto uzdravení zatím čekám.

Na uzdravující shromáždění jsme jeli hlavně proto, že manželka měla jít na odstranění dělohy, kvůli myomu. I když se rok za uzdravení modlila, dnes je měsíc po operaci a cítí se dobře.

Ještě cestou mi říkala, že by mohla přijmout, že Boží vůle pro ní je operace, pokud by viděla, že lidé vedle ní jsou zázračně uzdraveni a ona ne. Tak se velmi radovala z mého uzdravení a když sama uzdravena nebyla, tak se svěřila do rukou lékařů.

Ještě jednou děkuji za Vaši službu.

Ať Vás Bůh chrání a žehná Vám.

Martin Nohejl